DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS?

Ośrodek „Kamiza", to placówka zajmująca się leczeniem uzależnień. Tutaj otrzymacie Państwo możliwość leczenia niszczących efektów nadużywania alkoholu, narkotyków, leków.
Ośrodek „Kamiza", to właściwe miejsce do rozpoczęcia życia wolnego od nałogu.

Katarzyna Gajewska-właściciel ośrodka

Jestem założycielką i współpomysłodawczynią Prywatnego Ośrodka Detoksykacji i Terapii Uzależnień "KAMIZA".
Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku pedagogika pracy i poradnictwo zawodowe, kurs kwalifikacyjny z pedagogiki leczniczej i oligofrenopedagogiki.
W moim miejscu zatrudnienia – szkole integracyjnej pełnię funkcję kierownika gospodarczego, zajmuje się doradztwem zawodowym i terapią uczniów niepełnosprawnych.

 

Dr n.med. Maria Peterska-Knapik
Psychiatra. Lekarz współpracujący z ośrodkiem. Na codzień pracuje w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Drewnica

 

Piotr Strojnowski-kierownik terapii uzależnień

Piotr Strojnowski, doświadczony terapeuta, od kilkunastu lat kieruje zespołami terapeutycznymi. Ukończył wiele szkoleń i kursów w zakresie doskonalenia zawodowego w celu niesienia fachowej pomocy osobom uzależnionym. Ceniony za swoją skuteczność.

 Dyplomowany terapeuta leczenia uzależnień:

- Program Rozwoju Osobistego w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie

- Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie

- Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie
- Podyplomowe Studium Terapii Uzależnień w Dziedzinie Narkotyków na Uniwersytecie Zielonogórskim

Jako terapeuta  pracuje pod stałą superwizją by jeszcze skuteczniej pomagać swoim pacjentom.

Konsultant przy opracowywaniu programu terapeutycznego dla osób uzależnionych od narkotyków opracowywanym przez Fundację Batorego. Jest współzałożycielem Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji TOT w Ciechanowie.

Piotr Strojnowski to założyciel, kompozytor, autor tekstów i pierwszy wokalista zespołu DAAB. Prywatnie cały czas komponuje piosenki, rysuje i maluje, złotnik - projektuje i wykonuje autorską biżuterię.Wysłuchaj twórczości Piotra: W moim ogrodzie

 

Ewa Strojnowska – psycholog

Ewa Strojnowska

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta, certyfikowany specjalista terapii uzależnień, biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Płocku.

Ukończyła trzyletnie podyplomowe szkolenie w zakresie terapii poznawczo - behawioralnej w Centrum Psychoterapii  Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie, Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień od Narkotyków organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz Studium Nowoczesnych Metod Diagnozowania i Terapii Uzależnia i Wspołuzależnienia od Alkoholu  organizowane przez Polsko- Niemiecki Instytut Terapii Uzależnień.

 Obecnie w trakcie czteroletniej specjalizacji w zakresie psychologii klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracuje z osobami uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, internetu oraz z osobami z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi. Jest współzałożycielką i kierownikiem Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji w Ciechanowie pomagającego osobom z różnymi zaburzeniami psychicznymi. Jako psychoterapeutka pracuje pod stałą superwizją.

Od wielu lat członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. 

 

Anna Baczyńska-psycholog

Psycholog-konsultacje indywidualne, szkolenia, warsztaty, prowadzenie grup wsparcia. Duże doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, problemami emocjonalnymi, niepełnosprawnością, w prowadzeniu szkoleń i warsztatów m.in. z psychopatologii rozwoju (dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej ), na temat przemocy, przygotowanie do pracy z klientem (szkolenia wewnętrzne), komunikacja, negocjacje, zarządzanie czasem, asertywność, autoprezentacja, emocje, 
agresja.
Doświadczenie zdobywała współpracując m.in. z Ośrodkami Pomocy Społecznej, Polskim Czerwonym Krzyżem, prowadząc zajęcia na Akademii Pedagogiki Specjalnej, pracując jako psycholog oraz koordynator Usług Specjalistycznych Fundacji Zdrowie, psycholog i terapeuta w Środowiskowym Domu Samopomocy Dzielnicy Żoliborz, prowadząc konsultacje, szkolenia, warsztaty i grupy wsparcia dla Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi "Spoza" i dla Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym, biorąc udział w licznych szkoleniach (Mediacja społeczna i rodzinna, Praca z rodziną w kryzysie, Organizowanie grup wsparcia, Dialog ze sprawcami przemocy w rodzinie z wykorzystaniem modelu Duluth) i konferencjach. Prywatnie maluje, tworzy grafiki, szkice i pisze teksty piosenek. Współpracuje z Salonikiem Artystycznym Ewy Blusiewicz La Boheme.

 

Krzysztof Kowalczyk-lekarz współpracujący z ośrodkiem

Lekarz z wieloletnim stażem, praktykuje od ponad 15 lat w publicznych i prywatnych ośrodkach zdrowia. Pracował między innymi w: oddziale wewnętrznym Szp. Ś. Elzbietanek, Zespole Interwencji Medycznych CM LIM, zakładach opiekuńczo leczniczych i domach opieki. Od 2010 roku dr n. med. w dziedzinie endokrynologii. Dodatkowo posiada inne specjalizacje takie jak: pediatra, internista. Od dziesięciu lat prowadzi indywidualną praktykę lekarską zajmując się leczeniem dorosłych i dzieci oraz medycyną interwencyjną. Oferuje też NPL – nocną pomoc lekarską oraz realizuje badania EKG. Posiada wieloletnie doświadczenie w indywidualnej terapii osób uzależnionych od leków i alkoholu. Autor kilku publikacji na ten temat.

 

Lek.med. - Urszula Szałańska


Internista. Lekarz współpracujący z ośrodkiem. Prowadzi indywidualną praktykę lekarską.
 

Opiekę pielęgniarską sprawują:

- Danuta Buczyńska,

- Dorota Biernacka,

- Wioletta Hnatowska,

- Bożena Piotrowska

- Paweł Klimas - ratownik medyczny


Powrót do strony głównej

 

BEZPŁATNE

KONSULTACJE:

-terapeuta uzależnień-wtorki, środy 16:00-20:00

-psycholog-piątki 15:00-17:00

 

Menu kategorii

Odsłon artykułów:
64810

Nasz ośrodek

Kamiza–Leczenie uzależnień

05-220 Zielonka, ul Chopina 29

Zadzwoń do nas:

502 68 58 48

 

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top